Mūsu digitālā aģentūra

AtOneSpot pilna servisa digitālā aģentūra tika dibināta 2011. gada 17. janvārī Rīgā – gleznainās Latvijas galvaspilsētā. Ideja par aģentūras izveidi radās brīdī, kad aģentūras vadītāja klienti izjuta vajadzību pēc arvien plašāka pakalpojuma klāsta. Mēs sapratām, ka mūsu klienti vēlas saņemt plaša spektra pakalpojumus, kurus nodrošina pēc iespējas mazāks biznesa partneru skaits, tāpēc mēs apvienojām vairākus speciālistus vienā, spēcīgā komandā, lai sniegtu klientiem visus nepieciešamos on-line biznesa veicināšanas pakalpojumus vienuviet.

Kopš 2011.gada esam veiksmīgi īstenojuši 300+ visdažādākos web projektus: vienkāršas mājaslapas, specializētus interneta veikalus, sociālo tīklu spēles, SEO, kā arī mobilās aplikācijas.

Šo gadu laikā mūsu digitālajā aģentūra ir izveidojusi veiksmīgu ilgtermiņa sadarbību ar klientiem 18 pasaules valstīs. Veiksmīgā ilgtermiņa sadarbībā mēs esam izveidojuši uzticamas biznesa attiecības ar visdažādākajiem starptautiskajiem klientiem, iegūstot vērā ņemamu pieredzi un augot līdz ar mūsu klientiem.

Individualitāte

Mēs garantējam individuālu un unikālu risinājumu izstrādi, kas ir piemēroti tieši Jūsu uzņēmuma specifikai un biznesa vajadzībām.

Kvalitāte

Izstrādājot projektus, mūsu galvenā prioritāte ir augstākā līmeņa kvalitātes nodrošināšana visos izstrādes posmos, jo mēs zinām, cik būtiska nozīme ir kvalitātei, un to zina un pieprasa arī mūsdienu patērētājs.

Sadarbība

Mēs esam orientēti uz ilgstošu un veiksmīgu sadarbību, kuras pamatā ir patīkama pieredze un uzticība. Jūs vienmēr būsiet neatņemama mūsu sadarbības procesa daļa, jo mēs ticam, ka tikai ar kopīgu darbu un vienotiem mērķiem ir iespējams sasniegt vislabākos rezultātus.

Precizitāte

Mēs vienmēr izvirzām reālus izstrādes termiņus un grafikus pat visambiciozākajos projektos, kā arī mēs rūpīgi sekojam līdzi tam, lai projekts tiktu realizēts noteiktajā laikā – precizitāte ir jebkuras veiksmīgas stratēģījas neatņemama daļa.

Pieredze

Mūsu komandai ir 7+ gadu starptautiska pieredze – partneri visā pasaulē ir pārliecinājušies par mūsu spēju strādāt precīzi, efektīvi un laikā! Lai vai kāds būtu Jūsu mērķis – mūsu komandas profesionāļu pieredze palīdzēs to īstenot!

Garantija

Mēs strādājam tā, lai Jūsu projekts būtu aktuāls un lieliski funkcionētu ne tikai šodien, bet arī nākotnē. Tāpēc visiem izstrādātajiem projektiem mēs nodrošinām līdz pat 24 mēnešu garantiju.

Komanda

AtOneSpot komandu veido spēcīgi un pieredzējuši savas jomas speciālisti, kas palīdz sniegt mūsu klientiem visus nepieciešamos on-line biznesa veicināšanas pakalpojumus vienuviet.

Aleksejs

Dibinātājs / vecākais programmētājs

Konstantins

Korporatīvo klientu direktors

[email protected]
+371 29998799

Leons

Grafiskais dizaineris

Krists

Programmētājs

Jevgēnijs

CRM speciālists

Haralds

Mārketinga kampaņas

[email protected]
+371 22300150

Elga

Satura speciālists

Dāvids

Video satura speciālists