Animācijas un baneri

Par 267% lielāka iespēja ka Jūs pamanīs.

Kvalitatīvi izstrādāti animētas reklāmas baneri vai “rullīši” piesaista lielāku klientu uzmanību un spēj pastāstīt vairāk par Jūsu preci vai pakalpojumu nekā standarta statiskie baneri!

Uzzināt vairāk
Aleksejs Serjapins
AtOneSpot vadītājs

Radušies jautājumi par projektu? Piesakies bezmaksas konsultācijai jau šodien!

Piesakies konsultācijai

Animācijas jebkurai situācijai

Mūsdienās cilvēki vairs neiegādājas tikai preci vai pakalpojumu. Viņi vēlas sajust emocijas un dzirdēt patiesus, aizraujošus un aizkustinošus stāstus. Tāpēc kustības un dzīvīguma pilns video ir efektīvs reklāmas stāsta veids, kā dabiski notvert potenciālā klienta uzmanību un pastāstīt par Jūsu produktu individualitāti un īpašo veidu, kā tie papildinās un uzlabos klientu dzīvi.

Nav nozīmes, vai Jūs vēlaties piesaistīt papildu uzmanību, izveidot aizraujošas reklāmas kampaņas vai arī vienkārši izrotāt savu mājaslapu – pasūtiet video animāciju un atdzīviniet ne vien klientu interesi, bet arī Jūsu pārdošanas apjomus!

Sadarboties

Animēti reklāmas baneri

Baneri ir efektīvs un plaši izplatīts veids, kā piesaistoši un viegli uztverami pasniegt konkrētu informāciju, uzrunāt esošos un piesaistīt jaunus klientus. Mūsu komanda izstrādā profesionālus un uzmanību piesaistošus banerus Jums nepieciešamajā veidā un formātā.

Sadarboties

Dažādi izmēri

Vienalga, kādam mērķim un kāda formāta baneris Jums ir nepieciešams – mūsu komanda strādā ar visa veida baneriem.

Plašs pielietojums

Izstrādājam banerus visdažādākajiem mērķiem un pielietojuma veidiem – sākot no attēlu baneriem mājaslapās līdz pat reklāmas attēliem sociālajos tīklos un pie ēku fasādēm.

Moderns dizains

Baneru dizains tiek izstrādāts ne tikai atbilstoši Jūsu uzņēmuma vizuālajai identitātei, bet arī, ņemot vērā banera mērķus, Jūsu klientu ieradumus un jaunākās piesaistoša un strādājoša dizaina tendences!

Sadarboties

Mūsu darbi

019

Alps Connect

Alps Connect ir Šveices uzņēmums, kas specializējas autobusu transfēros starp slēpošanas kūrortiem Šveicē.

Skatīt projektu
043

Palleteries

Palleteries produkciju ik dienu izmanto klienti Vācijā, Ķīnā, Nīderlandē, Apvienotajā Karalistē un citviet pasaulē, un Korejā produkciju izmanto 20 lielākie palešu ražošanas uzņēmumi.

Skatīt projektu
056

Franchising

Jūsu franšīzes biznesa digitālais ceļvedis, kas palīdz uzsākt, attīstīt un uzlabot Jūsu franšīzes biznesu un kļūt par franšīžu ekspertu.

Skatīt projektu
072

LaserWash

Augstākās klases robotizētā mazgāšanas iekārta, kas darbojas bez cilvēku iejaukšanās. Neapstrīdams līderis bezkontakta mazgāšanā!

Skatīt projektu

SĀKSIM JŪSU PROJEKTU

PIETEIKT PROJEKTU

Aizpildot pieteikuma formu, Jūs saņemsiet skaidru un saprotamu projekta budžeta sadalījumu pa reālistiskiem posmiem.

Mēs sazināsimies ar Jums 24h laikā

Kontakti

Sazinies ar mums