Brendings

Vai Jūsu korporatīvais stils uzrunā Jūsu mērķauditoriju?

Korporatīvais stils, jeb branding, ir zīmola vizuālā identitāte, ar noteiktiem standartiem, lai zīmola vizuālais tēls būtu atpazīstams un konsekvents savā izskatā.

Lai radītu vienotu, modernu un Jūsu mērķauditorijai piemērotu korporatīvo stilu ir jānodefinē Jūsu mērķauditorija(s), jāizpēta Jūsu potenciālo klientu īpatnības, paradumus un kopīgās īpašības.

Uzzināt vairāk
Aleksejs Serjapins
AtOneSpot vadītājs

Radušies jautājumi par projektu? Piesakies bezmaksas konsultācijai jau šodien!

Piesakies konsultācijai

Vienots korporatīvais stils

Ar vienotu un modernu korporatīvo stilu ir iespējams palielināt uzņēmuma un zīmola atpazīstamību, radīt profesionālu iespaidu, veicināt klientu uzticību, kā arī padarīt uzņēmuma vizuālo stratēģiju daudz efektīvāku.

Mēs piedāvājam izstrādāt Jūsu korporatīvo stilu, ņemot vērā Jūsu zīmola unikālās īpašības, vērtības un mērķus, biznesa stratēģiju un mērķauditoriju, kā arī Jūsu individuālās vēlmes un Jūsu klientu vajadzības.

Sadarboties

Mūsu darbi

068

3D Scan

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s.

Skatīt projektu
072

LaserWash

Augstākās klases robotizētā mazgāšanas iekārta, kas darbojas bez cilvēku iejaukšanās. Neapstrīdams līderis bezkontakta mazgāšanā!

Skatīt projektu

SĀKSIM JŪSU PROJEKTU

PIETEIKT PROJEKTU

Aizpildot pieteikuma formu, Jūs saņemsiet skaidru un saprotamu projekta budžeta sadalījumu pa reālistiskiem posmiem.

Mēs sazināsimies ar Jums 24h laikā

Kontakti

Sazinies ar mums