CRM sistēmas ieviešana

Kad klientu skaits ir neliels, nav grūti atcerēties par katru no viņiem. Taču brīdī, kad klientu skaits sāk pieaug, kļūst grūti atcerēties, kuram ir jāpiezvana, ar kuru ir sarunāta tikšanās, bet kuram drīz beidzas sadarbības līgums un vajadzētu atgādināt par sevi. Šīs un vēl citas ar klientu datiem un informāciju saistītas problēmas veiksmīgi atrisina klientu pārvaldes sistēma jeb CRM.

Izvērtējot Jūsu biznesa specifiku, mēs atradīsim Jums piemērotāko klientu attiecību pārvaldes (CRM) sistēmu! Mūsu komanda tāpat veiks Jūsu pārdošanas daļas pilnu analīzi, lai pielāgotu CRM sistēmu Jūsu biznesa vajadzībām un specifikācijai, kā arī mēs apmācīsim Jūsu personālu ne vien sistēmas izmantošanā, bet arī mūsdienu pārdošanas tehnoloģijās.

Esiet soli priekšā

CRM sistēma ļauj uzskatāmi pārvaldīt visus ar klientiem un viņu atbalstu saistītos procesus, ļaujot Jums veikt ar klientu attiecību izveidi un uzturēšanu saistītās darbības savlaicīgi, esot vienmēr nevies vienu, bet divus soļus priekšā.

Kontrolējiet savus izdevumus

Ar CRM sistēmas palīdzību Jūs varat saprast, kuros posmos Jūs zaudējat klientus un savus līdzekļus, kā arī varat noteikt, kuri posmi darbā ar klientiem sniedz vislabāko atdevi, lai ieguldītu savus līdzekļus tur, kur tas ir visefektīvāk.

Esiet informēti

Izmantojot CRM sistēmu, Jūs vienmēr zināsiet, ar kuriem klientiem drīz ir jāsazinās par līguma pagarināšanu, kuri klienti gaida Jūsu atbildi, un kādos posmos klienti tiek pazaudēti. Izmantojiet šo un citu informāciju efektīvai savu tālāko darbību plānošanai un realizācijai.

Pārdodiet vairāk

Ar CRM sistēmas palīdzību Jūs varat veidot uzticamas ilgtermiņa attiecības ar klientiem un veicināt viņu lojalitāti pret Jūsu uzņēmumu, rezultātā pārdodot saviem klientiem vēl vairāk.

Realizētie projekti

Uzziniet vairāk par mūsu pieredzi un izstrādātajiem risinājumiem, kas palīdzējuši kā vietējiem, tā arī ārvalstu biznesiem, un kļūstiet par vienu no tiem!

Honda

Honda

Franchising

Franchising

WESS Select

WESS Select

Compass Heli Tours

Compass Heli Tours

Hoco Accessories

Hoco Accessories

airPUF

airPUF

Latvijā Ražots

Latvijā Ražots