Digitālais mārketings

Digitālā aģentūra “AtOneSpot” (no ang. val. – vienā vietā) – tas ir Jūsu digitālais partneris, kas nodrošina pilna cikla digitālo servisu Jūsu biznesa izaugsmei un uzņēmuma virzīšanai digitālajā vidē. Sākot no mājaslapas vai interneta veikala izstrādes līdz pat klientu piesaistei un digitālā mārketinga aktivitātēm – mūsu pieredzējušie speciālisti palīdzēs sasniegt Jūsu biznesa mērķus!

Satura mārketings

Izstrādāsim augstas kvalitātes saturu mājaslapai un dažādām mārketinga aktivitātēm, lai veicinātu Jūsu klientu iesaites un mijiedarbības līmeni ar Jūsu biznesu.

Mobilais mārketings

Mobilo ierīču lietotāju skaits turpina strauji pieaugt. Mēs veicam mobilā mārketinga aktivitātes, lai tieši uzrunātu to Jūsu mērķauditorijas daļu, kas ikdienā izmanto savas mobilās ierīces.

Retargeting reklāma

Atgādiniet par savu piedāvājumu lietotājiem, kuri jau ir izrādījuši kādu interesi par Jūsu produktiem un pakalpojumiem. Izmantojot retargeting reklāmu, mēs palīdzēsim konvertēt Jūsu lapas apmeklētājus reālos klientos.

AdWords reklāma (PPC)

Padarīsim Jūsu uzņēmuma piedāvātās preces un pakalpojumus atrodamus tiem, kas tos meklē, izmantojot konkrētus atslēgvārdus. Palieliniet savu mārketinga aktivitāšu atdevi, maksājot tikai par reāliem klikšķiem.

E-pasta mārketings

Palieliniet klientu skaitu, savu mārketinga aktivitāšu konversiju, kā arī uzlabojiet savus pārdošanas rezultātus, izmantojot tiešus un personalizētus e-pasta ziņojumus ar kvalitatīvu un noderīgu saturu gan esošajiem, gan arī potenciālajiem klientiem.

Mārketinga automatizācija

Samaziniet laiku, izdevumus un iespējamās kļūdas, kas saistītas ar mārketinga pasākumu realizāciju, automatizējot Jūsu mārketinga darbības. Mūsu komanda palīdzēs to paveikt, ieviešot Jūsu biznesam atbilstošas mārketinga automatizācijas sistēmas.

Stratēģijas izstrāde

Mēs izstrādājam Jūsu uzņēmuma mērķiem un darbības jomai atbilstošu digitālā mārketinga stratēģiju, kas palīdz iegūt labākos rezultātus, veicot minimālus ieguldījumus.

Sociālo mēdiju mārketings

Izmantojiet sociālo mediju mārketinga plašās iespējas, lai sasniegtu klientus interaktīvā un viņiem saistošā veidā un izveidotu efektīvu atgriezenisko saiti ar Jūsu esošajiem un potenciālajiem klientiem.

Jaunu klientu piesaiste

Izstrādājam individuālus klientu piesaistes risinājumus, kas efektīvi spēj sasniegt un uzrunāt Jūsu mērķauditoriju.

Realizētie projekti

Uzziniet vairāk par mūsu pieredzi un izstrādātajiem risinājumiem, kas palīdzējuši kā vietējiem, tā arī ārvalstu biznesiem, un kļūstiet par vienu no tiem!

Honda

Honda

Franchising

Franchising

Swaype

Swaype

Hoco Accessories

Hoco Accessories

airPUF

airPUF

Latvijā Ražots

Latvijā Ražots

Mūsu portfolio