E-komercijas risinājumi

Digitālā aģentūra “AtOneSpot” (no ang. val. – vienā vietā) – tas ir Jūsu digitālais partneris, kas nodrošina pilna cikla digitālo servisu Jūsu biznesa izaugsmei un uzņēmuma virzīšanai digitālajā vidē. Sākot no mājaslapas vai interneta veikala izstrādes līdz pat sarežģītiem e-komercijas risinājumiem un integrācijām – mūsu pieredzējušie speciālisti palīdzēs sasniegt Jūsu biznesa mērķus!

Interneta veikalu izstrāde

Izstrādāsim Jūsu vajadzībām pielāgotu interneta veikalu, kas nodrošinās visas nepieciešamās funkcijas – sākot no automātiskajiem rēķiniem un pavadzīmēm līdz pat integrācijām ar dažādām grāmatvedības, noliktavas uzskaites u.c. sistēmām.

Maksājumu sistēmas pieslēgšana

Pieslēgsim Jūsu interneta veikalam visas nepieciešamās maksājumu sistēmas, lai Jūsu klienti varētu ērti un ātri apmaksāt iegādātās preces vai pakalpojumus.

Interneta veikala audits

Veiksim pilnu i-veikala auditu, lai noteiktu Jūsu veikala “vājās” vietas. Rezultātā Jūs iegūsiet informāciju, kuras pamatā varat veikt atbilstošus uzlabojumus, lai padarītu Jūsu mājaslapu klientam pieejamāku un pārdotu vairāk.

Konversijas paaugstināšana

Katra biznesa mērķis ir gūt peļņu, nevis palielināt web apmeklējumu skaitu, tāpēc ar to, ka Jūsu mājaslapa tiek apmeklēta, bieži vien nepietiek. Mēs palīdzēsim palielināt Jūsu konversijas, palielinot reālo pircēju skaitu.

Grāmatvedības sistēmas integrācija

Lai atvieglotu Jūsu interneta veikala grāmatvedības uzskaites procesus, mēs savienosim Jūsu veikalu ar Jūsu izmantoto grāmatvedības sistēmu, nodrošinot automātisku datu apmaiņu un paātrinot datu apstrādes procesus.

Noliktavas sistēmas integrācija

Noliktavas uzskaites savietojamība ar interneta veikalu – tā ir viena no e-komercijas lielākajām problēmām un galvassāpēm. Mūsu komanda to atrisinās, savienojot Jūsu interneta veikalu ar Jūsu izmantoto noliktavas uzskaites sistēmu.

Piegādes sistēmas pieslēgšana

Ja Jūs savā biznesā izmantojat ne vien savus bet arī trešo pušu loģistikas pakalpojumus–nepieciešamība savienot Jūsu interneta veikalu ar piegādes sistēmām Jums noteikti nav sveša. Mēs palīdzēsim to realizēt!

Produktu datubāzes integrācija

Ja Jūs strādājat ar tūkstošiem, iespējams pat desmitiem vai simtiem tūkstošu preču, tad manuāla produktu ievade būs ļoti neefektīva. Mūsu komanda integrēs visas nepieciešamās preces interneta veikalā Jūsu vietā.

Vidējā pirkuma summas paaugstināšana

Eksistē vairāki rīki un paņēmieni, kas palīdz Jūsu interneta veikalam pārdot vairāk. Mēs izstrādāsim visus Jūsu e-komercijas darbībai nepieciešamos rīkus, kas palīdzēs palielināt Jūsu vidējo pirkuma summu.

Realizētie projekti

Uzziniet vairāk par mūsu pieredzi un izstrādātajiem risinājumiem, kas palīdzējuši kā vietējiem, tā arī ārvalstu biznesiem, un kļūstiet par vienu no tiem!

Honda

Honda

Franchising

Franchising

WESS Select

WESS Select

Arsenal

Arsenal

Nemco

Nemco

Compass Heli Tours

Compass Heli Tours

Hoco Accessories

Hoco Accessories

airPUF

airPUF

Latvijā Ražots

Latvijā Ražots

Carolyn Stern

Carolyn Stern