Grafiskais dizains

Digitālā aģentūra “AtOneSpot” (no ang. val. – vienā vietā) – tas ir Jūsu digitālais partneris, kas nodrošina pilna cikla digitālo servisu Jūsu biznesa izaugsmei un uzņēmuma virzīšanai digitālajā vidē. Sākot no mājaslapas vai interneta veikala izstrādes līdz vizītkaršu, bukletu un pat vizuālās identitātes izstrādei – mūsu pieredzējušie speciālisti palīdzēs sasniegt Jūsu biznesa mērķus!

Web dizains

Vēlaties pilnībā pārveidot vai arī atsvaidzināt mājaslapas dizainu? Piešķirt esošajai lapai izšķirošu „odziņu”, lai iegūtu tik nepieciešamo pārsvaru pār konkurentu lapām? Neraizējieties – web dizains ir mūsu specialitāte! Izstrādāsim Jūsu vizuālajai identitātei atbilstošu, modernu un pievilcīgu mājaslapas dizainu, kas apmeklētājiem nodrošina lielisku pieredzi.

Logo izstrāde

Izstrādāsim Jūsu biznesa mērķiem, vērtībām un politikai, kā arī tā korporatīvajam stilam atbilstošu logotipu vairākās versijās izmantošanai it visur – sākot no digitālajiem failiem līdz pat izdrukai un gravēšanai.

Vizītkartes dizains

Veidojam oriģināla un mūsdienīga dizaina vizītkartes Jūsu uzņēmuma vajadzībām. Strādājam ar visa veida vizītkaršu dizainiem – sākot no parastās krāsu drukas līdz pat sietspiedei un citiem risinājumiem.

Baneru izstrāde

Baneri ir viens no populārākajiem klientu piesaistes rīkiem digitālajā mārketingā. Vai Jūs vēlaties piesaistīt klientus, izmantojot banerus ar profesionālu teksta un vizuālā satura izkārtojumu? Mēs izveidosim interaktīvus un statiskus banerus (reklāmkarogus), kas pielāgoti specifiskiem Jūsu mērķiem un attēlošanas vietnēm – tīmekļa lapām, sociālajiem tīkliem, aplikācijām utml.

Infografikas izveide

Tā kā lielākā daļa cilvēku informāciju vislabāk uztver vizuāli, infografikas ir lielisks un plaši izplatīts informācijas pasniegšanas veids. Mūsu komanda jebkurus skaitliskus faktus u.c. informāciju pasniegs viegli uztveramā formā.

Animācijas

Video baneri, animētie reklāmas rullīši vai pavisam īsts un reāls video par Jūsu uzņēmumu, piedāvātajām precēm vai sniegtajiem pakalpojumiem – mūsu animācijas speciālisti uzfilmēs un izstrādās Jums nepieciešamo video.

UX/UI audits

UX/UI ir faktori, kas būtiski ietekmē klienta lēmumu jautājumā par to, vai viņš vēlas un ir gatavs uzsākt sadarbību ar Jūsu uzņēmumu. Lai saprastu, kā uzlabot mājaslapas lietošanas pieredzi, mēs veicam UX/UI auditu.

Korporatīvais stils

Korporatīvais stils spēj būtiski ietekmēt Jūsu uzņēmuma panākumus. Mēs piedāvājam komplekso korporatīvā stila izstrādi, kurā tiktu apvienoti uzņēmuma mērķi un vērtības ar efektīvu uzņēmuma vizuālo stratēģiju.

Realizētie projekti

Uzziniet vairāk par mūsu pieredzi un izstrādātajiem risinājumiem, kas palīdzējuši kā vietējiem, tā arī ārvalstu biznesiem, un kļūstiet par vienu no tiem!

Honda

Honda

Franchising

Franchising

Credoautoprieks

Credoautoprieks

WESS Select

WESS Select

Arsenal

Arsenal

Vilgerts

Vilgerts

Nemco

Nemco

Palleteries

Palleteries

Volburg

Volburg

Laser Wash

Laser Wash