IT risinājumi

Ir nepieciešams nestandarta risinājums?

Izstrādājam nestandarta web risinājumus, kā piemēram integrācijas ar grāmatvedības sistēmām vai CRM/ERP sistēmām, auto konfiguratoru, web aplikāciju izstrāde, interaktīvie risinājumi, piemēram, laimes rats utml.

Uzzināt vairāk
Aleksejs Serjapins
AtOneSpot vadītājs

Radušies jautājumi par projektu? Piesakies bezmaksas konsultācijai jau šodien!

Piesakies konsultācijai

Katrs bizness ir unikāls

Katrs bizness ir unikāls un atšķiras pat no tuvākā konkurenta biznesa. Tāpēc tikai individuāli risinājumi var būt patiešām efektīvi un sasniegt konkrēta biznesa unikālās vajadzības.

Mēs izstrādāsim unikālu un Jūsu biznesa vajadzībām atbilstošu risinājumu, ņemot vērā gan Jūsu prasības, gan arī tirgus situāciju, kā arī pielāgojot katru mājaslapas projekta aspektu Jūsu izvirzītajam mērķim.

Sadarboties

Mūsu darbi

07

WESS Select Auto Konfigurators

Latvijas oficiālais Honda auto dīleris nodrošina unikālu iespēju, ērti un ātri, izveidot savu sapņu automašīnu un pasūtīt to tiešsaistē tikai dažu minūšu laikā.

Skatīt projektu
056

Franchising

Jūsu franšīzes biznesa digitālais ceļvedis, kas palīdz uzsākt, attīstīt un uzlabot Jūsu franšīzes biznesu un kļūt par franšīžu ekspertu.

Skatīt projektu
065

ECOSILTS

ECOSILTS ražo videi draudzīgas un ilgtspējīgas apkures sistēmas, kas ražo siltumu no cietās biomasas. Mūsu klienti ir pašvaldības, lielas un vidējās privātās saimniecības.

Skatīt projektu
074

WESS Select Honda

Latvijas oficiālais Honda auto dīleris un serviss. Mums bija tas gods izstrādāt WESS Select Honda jaunu dizainu, mājas lapu un interneta veikalu.

Skatīt projektu

SĀKSIM JŪSU PROJEKTU

PIETEIKT PROJEKTU

Aizpildot pieteikuma formu, Jūs saņemsiet skaidru un saprotamu projekta budžeta sadalījumu pa reālistiskiem posmiem.

Mēs sazināsimies ar Jums 24h laikā

Kontakti

Sazinies ar mums