Mājas lapas izstrāde

AtOneSpot komandai ir vairāk nekā 6 gadu pieredze mājaslapu dizainēšanā un izstrādē starptautiskajā tirgū, kas ir palīdzējusi iegūt uzticību un ilgtermiņa sadarbību 13 dažādās pasaules valstīs, realizējot vairāk nekā 250 dažādus projektus.

Mēs izstrādājam mājaslapas, kas ne vien piesaista jaunus klientus un pārdod uzņēmuma piedāvātās preces vai sniegtos pakalpojumus, bet arī izskatās un strādā satriecoši.

Satura vadības sistēma

AtOneSpot komanda izstrādā profesionālas mājaslapas, izmantojot pasaulē populārāko satura vadības sistēmu WordPress. WordPress savām biznesa vajadzībām izmanto vairāk nekā 75 miljoni uzņēmumu, kas veido 27% pasaules vietņu – tostarp arī Bloomberg, TechCrunch, Sony, MTV, Mercedes Benz un daudzi citi pasaulē atpazīstami zīmoli. Kļūstiet par vienu no tiem – mēs Jums palīdzēsim!

Mēs pielāgojam un paplašinām WordPress platformas iespējas tieši Jūsu biznesa vajadzībām, lai atvieglotu mājaslapas administrēšanas un ikdienas lietošanas procesus. Mūsu komanda tāpat sagatavo arī lietošanas instrukciju Jūsu ērtībām.

Responsīvs dizains

Responsīvais dizains ir dizains, kas tiek pielāgots mājaslapas apmeklētāja izmantotās ierīces ekrāna izmēram. Vienalga, vai tas ir galda dators, klēpjdators, planšetdators vai viedtālrunis – ar responsīvā dizaina palīdzību Jūsu mājaslapa vienmēr izskatīsies un funkcionēs nevainojami uz jebkuras ierīces.

Mūsdienās responsīvais dizains vairs nav ekstra, bet gan nepieciešamība, tāpēc mēs šo pakalpojumu vienmēr iekļaujam mājaslapas izstrādes procesā un cenā.

Izcili uz visiem pārlūkiem

Izstrādāto mājaslapu dizains un funkcionalitāte pirms to nodošanas vienmēr tiek testēta pasaulē populārākajās pārlūkprogrammās – Chrome, FireFox, Safari, Edge un Opera, lai Jūsu mājaslapa strādātu vienādi izcili vienmēr un visur!

Ilglaicīgi risinājumi ar garantiju

Kā jau ikviena tehnoloģija un risinājums, arī mājaslapas mēdz novecot, tāpēc ar tām vienmēr ir jāstrādā un tās regulāri ir jāatjaunina. Mūsu veidotās mājaslapas ir vienkārši atjaunināmas un pārvaldāmas, nodrošinot Jums lielisku mājaslapas izmantošanas un uzturēšanas pieredzi ilgtermiņā.

Mūsu ilggadējā pieredze un komandas speciālistu profesionalitāte ļauj Jums nodrošināt mūsu darbu garantiju līdz pat 24 mēnešiem – un tas viss tikai tāpēc, ka mēs esam pārliecināti par to, ko mēs darām.

Realizētie projekti

Uzziniet vairāk par mūsu pieredzi un izstrādātajiem risinājumiem, kas palīdzējuši kā vietējiem, tā arī ārvalstu biznesiem, un kļūstiet par vienu no tiem!

Honda

Honda

Franchising

Franchising

Credoautoprieks

Credoautoprieks

WESS Select

WESS Select

Vilgerts

Vilgerts

Palleteries

Palleteries

Volburg

Volburg

OMaaS

OMaaS

Twist Performance

Twist Performance

Swaype

Swaype