Mājaslapas izstrāde

AtOneSpot komandai mājaslapas izstrāde ir galvenais pakalpojums jau vairāk kā 8 gadus gan Latvijas gan starptautiskajā tirgū, kas ir palīdzējusi iegūt uzticību un  ilgtermiņa sadarbību 18 dažādās pasaules valstīs, realizējot vairāk nekā 300 dažādus projektus.

Uzzināt vairāk
Aleksejs Serjapins
AtOneSpot vadītājs

Radušies jautājumi par projektu? Piesakies bezmaksas konsultācijai jau šodien!

Piesakies konsultācijai

mājas lapas izstrāde

Satura vadības sistēma

AtOneSpot komanda izstrādā profesionālas mājaslapas, izmantojot pasaulē populārāko satura vadības sistēmu WordPress. WordPress savām biznesa vajadzībām izmanto vairāk nekā 75 miljoni uzņēmumu, kas veido 27% pasaules vietņu – tostarp arī Bloomberg, TechCrunch, Sony, MTV, Mercedes Benz un daudzi citi pasaulē atpazīstami zīmoli. Kļūstiet par vienu no tiem – mēs Jums palīdzēsim!

Mēs pielāgojam un paplašinām WordPress platformas iespējas tieši Jūsu biznesa vajadzībām, lai atvieglotu mājaslapas administrēšanas un ikdienas lietošanas procesus. Mūsu komanda tāpat sagatavo arī lietošanas instrukciju Jūsu ērtībām.

Sadarboties
mājas lapas dizains

Responsīvais dizains

Responsīvais dizains ir dizains, kas tiek pielāgots mājaslapas apmeklētāja izmantotās ierīces ekrāna izmēram. Vienalga, vai tas ir galda dators, klēpjdators, planšetdators vai viedtālrunis – ar responsīvā dizaina palīdzību Jūsu mājaslapa vienmēr izskatīsies un funkcionēs nevainojami uz jebkuras ierīces.

Mūsdienās responsīvais dizains vairs nav ekstra, bet gan nepieciešamība, tāpēc mājaslapu izstrāde un adaptīvais dizains iet roku rokā.

Sadarboties
wireframe

Izcili visos pārlūkos

Izstrādāto mājaslapu dizains un funkcionalitāte pirms to nodošanas vienmēr tiek testēta pasaulē populārākajās pārlūkprogrammās – Chrome, FireFox, Safari, Edge un Opera, lai Jūsu mājaslapa strādātu vienādi izcili vienmēr un visur!

Sadarboties
programmēšana

Ilglaicīgi risinājumi ar garantiju

Kā jau ikviena tehnoloģija un risinājums, arī mājaslapas mēdz novecot, tāpēc ar tām vienmēr ir jāstrādā un tās regulāri ir jāatjaunina. Mūsu veidotās mājaslapas ir vienkārši atjaunināmas un pārvaldāmas, nodrošinot Jums lielisku mājaslapas izmantošanas un uzturēšanas pieredzi ilgtermiņā.

Mūsu ilggadējā pieredze un komandas speciālistu profesionalitāte ļauj Jums nodrošināt mūsu darbu garantiju līdz pat 24 mēnešiem – un tas viss tikai tāpēc, ka mēs esam pārliecināti par to, ko mēs darām.

Sadarboties

Mūsu darbi

02

WESS Select Auto Konfigurators

Latvijas oficiālais Honda auto dīleris nodrošina unikālu iespēju, ērti un ātri, izveidot savu sapņu automašīnu un pasūtīt to tiešsaistē tikai dažu minūšu laikā.

Skatīt projektu
03

Franchising

Jūsu franšīzes biznesa digitālais ceļvedis, kas palīdz uzsākt, attīstīt un uzlabot Jūsu franšīzes biznesu un kļūt par franšīžu ekspertu.

Skatīt projektu
011

WESS Select Honda

Latvijas oficiālais Honda auto dīleris un serviss. Mums bija tas gods izstrādāt WESS Select Honda jaunu dizainu, mājas lapu un interneta veikalu.

Skatīt projektu
018

WESS Select BMW

Wess Select ir autorizēts BMW serviss Latvijā, kas nodrošina visaugstākās kvalitātes BMW automobiļu remontu, apkopi, kā arī oriģinālu BMW produktu iegādi.

Skatīt projektu

SĀKSIM JŪSU PROJEKTU

PIETEIKT PROJEKTU

Aizpildot pieteikuma formu, Jūs saņemsiet skaidru un saprotamu projekta budžeta sadalījumu pa reālistiskiem posmiem.

Mēs sazināsimies ar Jums 24h laikā

Kontakti

Sazinies ar mums