Web dizains (UX/UI)

Dizains, kas strādā

Dizaina loma digitālajos produktos mūsdienās ir svarīgāka par jebkuru citu procesu, jo tieši šajā fāzē tiek definēts produkts, tā funkcijas, mērķi un kā tas sasaistās ar zīmola identitāti un mērķa auditoriju. Dizains vairs nav tikai zīmēšana un bilžu ievietošana, bet gan stratēģijas plānošana, loģiskas struktūras veidošana un lietotāju paradumu analīze.

Uzzinet kā mēs varam uzlabot Jūsu esošo vai izveidot jaunu mājas lapu, interneta veikalu vai aplikāciju, kas konvertēs lietotājus un nesīs peļņu!

Uzzināt vairāk
Aleksejs Serjapins
AtOneSpot vadītājs

Radušies jautājumi par projektu? Piesakies bezmaksas konsultācijai jau šodien!

Piesakies konsultācijai

Saprotama struktūra

Izstrādājot mājaslapu, mēs īpašu uzmanību pievēršam mājaslapas vizuālajam izskatam un struktūrai, lai izveidotu tādu lapu, kas apmeklētājiem nodrošina patīkamu un saprotamu lapas pārlūkošanas procesu, kā arī mudinātu pircējus veikt Jums nepieciešamo darbību.

Sadarboties

Dizains, kas veicina pārdošanu

Mājaslapas struktūra un satura izvietojums tiek pielāgots unikāli katram klientam, kā pamatu izmantojot Jūsu uzņēmuma darbības specifikāciju un zīmola identitāti. Izstrādes procesā ievērojam aktuālākās UX un UI prasības, lai nodrošinātu Jūsu klientiem labāko mājaslapas lietošanas pieredzi un veicinātu Jūsu pārdošanas procesus.

Sadarboties

Mūsu darbi

04

NM Productions

Pilna servisa producentu komanda, kas bāzējas Londonā, Los Andželosā, New York & Dubaijā, nodrošinot fotosesijas, video filmēšanu un kastinga pakalpojumus visā pasaulē.

Skatīt projektu
010

KOSMO Wings 

KOSMO Wings ir Vācijā, Ķelnē bāzēts “Chicken” restorānu tīkls ar iespējams visgaršīgākajām vistiņām Vācijā.

Skatīt projektu
012

ECOSILTS

ECOSILTS ražo videi draudzīgas un ilgtspējīgas apkures sistēmas, kas ražo siltumu no cietās biomasas. Mūsu klienti ir pašvaldības, lielas un vidējās privātās saimniecības.

Skatīt projektu
014

3D Scan

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s.

Skatīt projektu

SĀKSIM JŪSU PROJEKTU

PIETEIKT PROJEKTU

Aizpildot pieteikuma formu, Jūs saņemsiet skaidru un saprotamu projekta budžeta sadalījumu pa reālistiskiem posmiem.

Mēs sazināsimies ar Jums 24h laikā

Kontakti

Sazinies ar mums