Web dizains (UX/UI)

Dizains, kas strādā

Dizaina loma digitālajos produktos mūsdienās ir svarīgāka par jebkuru citu procesu, jo tieši šajā fāzē tiek definēts produkts, tā funkcijas, mērķi un kā tas sasaistās ar zīmola identitāti un mērķa auditoriju. Dizains vairs nav tikai zīmēšana un bilžu ievietošana, bet gan stratēģijas plānošana, loģiskas struktūras veidošana un lietotāju paradumu analīze.

Uzzinet kā mēs varam uzlabot Jūsu esošo vai izveidot jaunu mājas lapu, interneta veikalu vai aplikāciju, kas konvertēs lietotājus un nesīs peļņu!

Uzzināt vairāk
Aleksejs Serjapins
AtOneSpot vadītājs

Radušies jautājumi par projektu? Piesakies bezmaksas konsultācijai jau šodien!

Piesakies konsultācijai

Saprotama struktūra

Izstrādājot mājaslapu, mēs īpašu uzmanību pievēršam mājaslapas vizuālajam izskatam un struktūrai, lai izveidotu tādu lapu, kas apmeklētājiem nodrošina patīkamu un saprotamu lapas pārlūkošanas procesu, kā arī mudinātu pircējus veikt Jums nepieciešamo darbību.

Sadarboties

Dizains, kas veicina pārdošanu

Mājaslapas struktūra un satura izvietojums tiek pielāgots unikāli katram klientam, kā pamatu izmantojot Jūsu uzņēmuma darbības specifikāciju un zīmola identitāti. Izstrādes procesā ievērojam aktuālākās UX un UI prasības, lai nodrošinātu Jūsu klientiem labāko mājaslapas lietošanas pieredzi un veicinātu Jūsu pārdošanas procesus.

Sadarboties

Mūsu darbi

07

WESS Select Auto Konfigurators

Latvijas oficiālais Honda auto dīleris nodrošina unikālu iespēju, ērti un ātri, izveidot savu sapņu automašīnu un pasūtīt to tiešsaistē tikai dažu minūšu laikā.

Skatīt projektu
043

Palleteries

Palleteries produkciju ik dienu izmanto klienti Vācijā, Ķīnā, Nīderlandē, Apvienotajā Karalistē un citviet pasaulē, un Korejā produkciju izmanto 20 lielākie palešu ražošanas uzņēmumi.

Skatīt projektu
048

NM Productions

Pilna servisa producentu komanda, kas bāzējas Londonā, Los Andželosā, New York & Dubaijā, nodrošinot fotosesijas, video filmēšanu un kastinga pakalpojumus visā pasaulē.

Skatīt projektu

SĀKSIM JŪSU PROJEKTU

PIETEIKT PROJEKTU

Aizpildot pieteikuma formu, Jūs saņemsiet skaidru un saprotamu projekta budžeta sadalījumu pa reālistiskiem posmiem.

Mēs sazināsimies ar Jums 24h laikā

Kontakti

Sazinies ar mums