Web dizains (UX/UI)

Dizains, kas strādā

Dizaina loma digitālajos produktos mūsdienās ir svarīgāka par jebkuru citu procesu, jo tieši šajā fāzē tiek definēts produkts, tā funkcijas, mērķi un kā tas sasaistās ar zīmola identitāti un mērķa auditoriju. Dizains vairs nav tikai zīmēšana un bilžu ievietošana, bet gan stratēģijas plānošana, loģiskas struktūras veidošana un lietotāju paradumu analīze.

Uzzinet kā mēs varam uzlabot Jūsu esošo vai izveidot jaunu mājas lapu, interneta veikalu vai aplikāciju, kas konvertēs lietotājus un nesīs peļņu!

Uzzināt vairāk
Aleksejs Serjapins
AtOneSpot vadītājs

Radušies jautājumi par projektu? Piesakies bezmaksas konsultācijai jau šodien!

Piesakies konsultācijai

Saprotama struktūra

Izstrādājot mājaslapu, mēs īpašu uzmanību pievēršam mājaslapas vizuālajam izskatam un struktūrai, lai izveidotu tādu lapu, kas apmeklētājiem nodrošina patīkamu un saprotamu lapas pārlūkošanas procesu, kā arī mudinātu pircējus veikt Jums nepieciešamo darbību.

Sadarboties

Dizains, kas veicina pārdošanu

Mājaslapas struktūra un satura izvietojums tiek pielāgots unikāli katram klientam, kā pamatu izmantojot Jūsu uzņēmuma darbības specifikāciju un zīmola identitāti. Izstrādes procesā ievērojam aktuālākās UX un UI prasības, lai nodrošinātu Jūsu klientiem labāko mājaslapas lietošanas pieredzi un veicinātu Jūsu pārdošanas procesus.

Sadarboties

Mūsu darbi

05

WorkingDay

WorkingDay Latvia ir lielākais personāla atlases uzņēmums Latvijā. 20 gadu laikā uzkrātās prasmes, plašie kandidātu resursi un padziļinātā izpratne par dažādām nozarēm ir ļāvuši mums kļūt par ekspertiem personāla atlasē.

Skatīt projektu
07

BOARDS.LV

Ekstrēmo sporta veidu veikals BOARDS.LV ir oāze dēļu sporta piekritējiem – profesionāļiem, amatieriem un „svētdienas braucējiem”.

Skatīt projektu
08

Hoodshop

HOODSHOP atrodas Rīgas centrā, Brīvības ielā 72 (k2), ieeja no pagalma. Neapzināti veikals ir noslēpts no liekiem pilsētas trokšiem un netīšām vizītēm, tomēr, esam priecīgi par katru apmeklētāju.

Skatīt projektu
019

Alps Connect

Alps Connect ir Šveices uzņēmums, kas specializējas autobusu transfēros starp slēpošanas kūrortiem Šveicē.

Skatīt projektu

SĀKSIM JŪSU PROJEKTU

PIETEIKT PROJEKTU

Aizpildot pieteikuma formu, Jūs saņemsiet skaidru un saprotamu projekta budžeta sadalījumu pa reālistiskiem posmiem.

Mēs sazināsimies ar Jums 24h laikā

Kontakti

Sazinies ar mums