Web risinājumu izstrāde

Izstrādājam mūsdienīgas un pelņu nesošas mājas lapas, interneta veikalus un mobilās aplikācijas, īpašu uzmanību pievēršot web dizainam (UI) un apmeklētāju pieredzei (UX).

Uzzini projekta izmaksas jau šodien!

Mājas lapas izstrāde

Izstrādājam mājaslapas, kas ne vien piesaista jaunus klientus un pārdod uzņēmuma piedāvātās preces vai sniegtos pakalpojumus, bet arī izskatās un strādā satriecoši.

Piezemēšanās lapas izstrāde

Piezemēšanās (landing) lapas galvenais mērķis ir pārdot preci/pakalpojumu vai arī iegūt klientu kontaktinformāciju. Mēs izstrādājam piezemēšanās lapas, kas palīdz Jūsu biznesam iegūt vairāk.

Interneta veikala izstrāde

Izstrādājam kvalitatīvus un klientam saprotamus interneta veikalus, izmantojot vairākas pasaulē atzītas i-veikalu platformas: Magento, Shopify, WooCommerce, PrestaShop, BigCommerce un EasyDigitalDownloads.

Apkalpošana un uzturēšana

Nodrošinām pilnu mājaslapu apkalpošanas un uzturēšanas servisu, lai Jūs varētu neuztraukties par mājaslapas darbības traucējumiem un citām tehniskajām niansēm.

Mājas lapas optimizācija

Optimizēsim jebkuras sarežģītības mājaslapas, lai tās ne vien izskatītos un funkcionētu lieliski, bet arī palīdzētu sasniegt tieši Jūsu biznesa mērķus un vajadzības.

Mājas lapas audits

Mājaslapas apmeklējumu skaits neiepriecina? Apmeklētāju ir daudz, bet pieteikumu – maz? Mēs veicam pilnu mājaslapu auditu, lai noteiktu visas vājās vietas, kuras nepieciešams uzlabot.

Android aplikācijas izstrāde

Izstrādājam Android aplikācijas atbilstoši Jūsu vēlmēm un vajadzībām, kas ne vien nodrošinās nepieciešamās funkcijas, bet arī būs konkurētspējīgas un pamanāmas piesātinātajā Android aplikāciju tirgū.

iOS aplikācijas izstrāde

Izmantojot pieredzi, kas gūta lielākajos iOS aplikāciju tirgos – Amerikā un Kanādā, mēs izstrādājam kvalitatīvas un lietotājam draudzīgas iOS aplikācijas, kas nodrošina Jūsu biznesa vajadzības.

Individuālie risinājumi

Piedāvājam pilnībā individuālus risinājumus visos projekta izstrādes posmos, lai radītu patiešām lielisku mājaslapu, kas pilda savas galvenās funkcijas uz visiem 100 un pat vairāk.

Realizētie projekti

Uzziniet vairāk par mūsu pieredzi un izstrādātajiem risinājumiem, kas palīdzējuši kā vietējiem, tā arī ārvalstu biznesiem, un kļūstiet par vienu no tiem!

Honda

Honda

Franchising

Franchising

Credoautoprieks

Credoautoprieks

WESS Select

WESS Select

Vilgerts

Vilgerts

Nemco

Nemco

Palleteries

Palleteries

Volburg

Volburg

OMaaS

OMaaS

Twist Performance

Twist Performance